Videa z Turecka

Na těchto stránkách naleznete spoustu článku a zajímavých fotografií, které vás seznámí s Tureckem a jeho cestovatelsky nejatraktivnějšími místy. Někdy ale ani to nestačí a proto jsme si pro vás připravili i pár videí. Z nich si totiž můžete udělat zase o něco lepší představu, jak to v Turecku ve skutečnosti vypadá.

Prázdninová Antalya (délka 3:12) – Krásné video, které ukazuje všechny lákadla velkoměsta Antalya od starobylých památek až po diskotéky plné mladých lidí.

 

Krásy města Antalya (délka 5:32) – To nejhezčí z Antalye. Velmi pěkné video, ze kterého se mi nejvíce líbí první část s vodopády a nádhernou bujarou přírodou v okolí Antalye.

 

Nepoznaná Alanya (délka 4:23) – Další video ukazuje zajímavosti druhého největšího a možná trochu opomíjeného města Turecké riviéry a to Alanye.

 

Velkoměsto Izmir (délka 3:26) – Izmir je třetí největší město Turecka. Nachází se na západním pobřeží na takzvané Egejské riviéře a vidět v něm můžete opravdu hodně.

 

Bodrum (délka 2:05) – Město Bodrum je situováno kousek od Řeckého ostrova Rhodos. Je to oblíbené místo výletů lodí, ale i destinace kam jezdí turisté přímo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

TOPlist